Al. Wyzwolenia 6, 35-959 Rzeszów

POTRZEBUJESZ POMOCY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

O nas

Stacja Kontroli Pojazdów

w Rzeszowie
Oferujemy szeroki zakres profesjonalnych usług z zakresu kontrolowania stanu technicznego samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, autobusów, przyczep, ciągników rolniczych, motocykli czy motorowerów.

Zajmujemy się wykonywaniem badań technicznych, w których pomagają nam precyzyjne i nowoczesne urządzenia diagnostyczne. Zajmujemy się także wymianą opon, a także ich magazynowaniem. W pobliżu znajduje się Stacja Paliw PKS, gdzie stali klienci mogą uzyskać atrakcyjny rabat. Dodatkowo dysponujemy myjnią samochodową czynną przez siedem dni w tygodniu.

Badania techniczne samochodów Rzeszów

Kilka słów

o nas

Jakość

usług
Pracujemy na najnowocześniejszej linii diagnostycznej umożliwiającej kompletną diagnostykę samochodów osobowych motocykli oraz samochodów 4x4.

Stali

klienci
Wykonując u nas badanie techniczne samochodu osobowego otrzymasz bezpłatne jednorazowe mycie wraz z woskowaniem oraz uzupełnisz płyn do spryskiwaczy.
Ponadto po badaniu technicznym otrzymasz EM-kartę uprawniająca do zniżki nawet do 10 gr. na litrze obowiązująca do następnego badania technicznego.
Promocja obowiązuje na naszej Stacji Paliw przy ul. Wyzwolenia.

Godziny

otwarcia
Stacja Kontroli Pojazdów jest czynna:
pon - pt: 7:00 - 19:00
sob: 7:00 - 14:00

Kompleksowa

obsługa
W zakresie naszych usług oprócz badań technicznych zapraszamy również do odwiedzenia Serwisu Ogumienia który oprócz wymiany opon proponuje ich przechowanie (hotel opon), Myjni samochodowej czynnej 7 dni w tygodniu oraz czynnej całą dobę Stacji Paliw.

WYSOKA JAKOŚĆ

NASZYCH USŁUG
Wykonujemy badanie techniczne wszelkich pojazdów, oferując tym samym profesjonalne podejście i wysoką jakość pełnionych usług. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do skorzystania z niej w Stacji Kontroli Pojazdów w Rzeszowie.

Prowadzimy badania techniczne autobusów

ZADOWOLENIE KLIENTÓW

jest dla nas najważniejsze
Dbamy o to, aby nasi Klienci byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług.
Staramy się zatem, aby nasze doświadczenie oraz wysokiej klasy sprzęt pozwoliły
na wykonanie usługi na najwyższym poziomie.

Badania techniczne pojazdów Rzeszów