Al. Wyzwolenia 6, 35-959 Rzeszów

POTRZEBUJESZ POMOCY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Gdzie wymienić opony w Rzeszowie

Polska leży w strefie klimatycznej która wymusza na nas regularną wymianę opon w samochodach. Skrajnie różne warunki drogowe zimą i latem prowadzą do tego, że dla bezpieczeństwa naszego i innych uczestników ruchu niezbędne jest dostosowanie opon do pory roku. Ogumienie pojazdu zachowuje się bowiem zupełnie inaczej na śniegu czy lodzie, a inaczej na rozgrzanej nawierzchni jezdni. O ile samodzielna wymiana całych kół jest możliwa we własnym zakresie, o tyle wymiana samych opon przerasta możliwości przeciętnego Kowalskiego. Gdzie w takim razie wymienić opony bez kolejki w Rzeszowie?

Kiedy należy wymieniać opony

zmiana opon rzeszów

Wymiana opon to czynność, którą ciężko zaplanować z dużym wyprzedzeniem. Kluczowa jest w tym przypadku bowiem pogoda, którą trudno przewidzieć na dłuższy czas w przód niż kilka dni. Zazwyczaj wymiana opon w Polsce staje się powszechne w okresie marca/kwietnia (na opony letnie), oraz października/listopada (na opony zimowe). Oczywiście okresy te mogą się przesuwać w zależności od tego czy np. nie spadł śnieg, lub przeciwnie – temperatura nie wzrosła powyżej przeciętnego poziomu. Warto pamiętać o tym, że wymiana opon to nie tylko sezonowy obowiązek. Warto monitorować stan ogumienia przez cały rok, i w razie potrzeby wymienić je na nowe, bowiem w ogromnej mierze wpływa to na bezpieczeństwo jazdy.

Wymiana opon w Rzeszowie – bez kolejki

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Rzeszowie oferuje usługę wymiany opon w pojazdach osobowych i innych. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie doświadczenie oraz narzędzia niezbędne do bezpiecznego i sprawnego wykonania usługi. Oferujemy Państwu wymianę opon w Rzeszowie bez kolejki po uprzednim umówieniu się na usługę. Gwarantujemy niską cenę i szybki czas realizacji. Zapraszamy Państwa do kontaktu!